1. Doradztwo podatkowe w branży nieruchomości

Do naszych usług podchodzimy kompleksowo. Zakup, wynajem, bądź sprzedaż nieruchomości nieodłącznie wiąże się z wieloma regulacjami księgowo-podatkowymi. Nie każdy natomiast posiada wiedzę dotyczącą rozliczeń i zobowiązań podatkowych wynajmującego, sprzedającego czy kupującego. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami – księgowymi, biurami rachunkowymi, które wykonują dla naszych klientów rzetelne analizy i oferują usługi kompleksowego doradztwa podatkowego. Z nami ci się zawsze opłaci!

W ramach usług zajmujemy się:

 • Kompleksowym doradztwem podatkowym, związanym z czynnościami cywilnoprawnymi PCC – rozjaśniamy to, co zawiłe, wyjaśniamy jakie masz obowiązki i co powinieneś zrobić.
 • Wsparciem w przygotowywaniu i złożeniu deklaracji oraz zeznań podatkowych – wypełnimy twoje deklaracje i dokumenty, otrzymasz od nas szczegółowe wytyczne, co zrobić z nimi dalej.
 • Szerokim poradnictwem podatkowym – podpowiemy ci, jak obniżyć zbędne koszty.
 • Pomocą w korzystnym rozliczeniu po sprzedaży twojej nieruchomości – wyjaśnimy, jakie masz obowiązki i jak najlepiej wykonać rozliczenie z korzyścią dla ciebie.

 

 

Nie zastanawiaj się, czy ciążą na tobie jakieś zobowiązania podatkowe, nie szukaj na własną rękę przepisów – nasi specjaliści trzymają rękę na pulsie za ciebie! 

2. Finansowanie na zakup nieruchomości

Dokładamy starań o to, aby współpraca z nami dla każdego klienta była prosta, przyjemna i stanowiła kompleksową usługę. Zakup nieruchomości – na cele użytkowe czy inwestycyjne – wiąże się zwykle z pozyskaniem finansowania na ten cel. W obecnych czasach bywa to zawiłe i skomplikowane. Współpracujemy z doradcami, którzy w świecie finansowania nieruchomości czują się jak „ryby w wodzie”. Nie musisz tracić czasu na samodzielne analizy i zgłębianie fachowej wiedzy. Z nami wszystko stanie się proste!

W ramach usług zajmujemy się:

 • Analizą zdolności kredytowej.
 • Poradnictwem w zakresie dostępnych opcji pozyskania wkładu własnego.
 • Tworzeniem indywidualnie opracowanych analiz i zestawień ofert kredytowych.
 • Doradztwem kredytowym – to badanie dostępnych możliwości, wybór waluty, wsparcie w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
 • Negocjacjami z bankami, w ramach których zyskujesz pewność, że kredyt (waluta, okres spłaty, oprocentowanie, etc.) został optymalnie dobrany do twoich indywidualnych potrzeb.
 • Kompleksowym wsparciem w formalnościach – doradca wypełni twoje dokumenty, zadba o to, aby niczego nie brakowało i dokona szczegółowych ustaleń z przedstawicielem wybranego przez ciebie banku. Ty będziesz musiał tylko podpisać umowę.

 

Nie musisz być finansistą, ani specjalistą bankowym – zespół doświadczonych fachowców dopilnuje twoich interesów i zadba o to, aby wybór metody finansowania zakupu nieruchomości był dla ciebie jak najkorzystniejszy.

3. Współpraca z agencjami ubezpieczeniowymi

Dbamy o to, aby współpraca z nami nie kończyła się tylko na kwestiach bezpośrednio związanych z obrotem nieruchomościami. Naszą ofertę projektujemy z myślą o kompleksowych usługach, w których wszystkie, związane z twoją nieruchomością kwestie załatwisz łatwo, szybko i z korzyścią dla własnych interesów.

Oferujemy wsparcie w wyborze ubezpieczenia nieruchomości:

 • Analiza dostępnych na rynku ubezpieczeniowym opcji i możliwości wraz z wnikliwym badaniem indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.
 • Prezentacja dostępnych opcji ze wskazaniem najkorzystniejszych rozwiązań.
 • Pomoc w wyborze ubezpieczenia nieruchomości, które będzie w pełni kompatybilne z charakterem twojej inwestycji, oczekiwaniami i możliwościami finansowymi.
 • Wsparcie w wypełnieniu dokumentów i dopełnieniu wymogów formalnych.

 

Nie masz obowiązku znać się na wszystkim. Zadbamy o to, aby zespół doświadczonych w swojej dziedzinie specjalistów ubezpieczeniowych zbadał rynek za ciebie i wsparł cię w wyborze ubezpieczenia, które najlepiej wpisuje się w twoje oczekiwania.

4. Współpraca z firmami budowlano-remontowymi

Każda nieruchomość prędzej czy później wymaga remontu. A my doskonale o tym wiemy i chcemy ułatwiać życie naszym klientom. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi remontowo–budowlane. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy wykonają w twojej nieruchomości wszystkie zlecone prace pod klucz. Nie trać czasu na poszukiwanie ekipy remontowej, nie sprawdzaj niepewnych firm – nie ryzykuj i zaufaj specjalistom.

 • Kosmetyczne odświeżanie wnętrz (malowanie, etc.) – home staging, obejmujący przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu, na życzenie poszerzony – w miarę potrzeb – o drobne zabiegi, poprawiające wizerunek nieruchomości i pozwalające uzyskać lepszą cenę oraz większe zainteresowanie.
 • Gruntowne prace remontowo-budowlane – od A do Z, tak duży remont, jakiego potrzebujesz. Nowe ściany, nowe podłogi – ty określasz zakres prac, a wyspecjalizowana, rzetelna ekipa zajmuje się realizacją.
 • Kompleksowe przebudowy – chcesz zmienić układ nieruchomości, dołożyć pokój lub połączyć pomieszczenia, zadbać o nowy rozkład lub wykonać inne, duże prace – jesteśmy do dyspozycji.

 

Współpraca w zakresie budowlano-remontowym może mieć dowolny zakres, począwszy od delikatnego odświeżenia wnętrz przed sprzedażą, przez drobne prace remontowo-naprawcze, aż po gruntowne, wieloetapowe projekty remontowe. Ty decydujesz, jakie masz potrzeby, a nasi specjaliści przygotowują dla ciebie atrakcyjną cenowo ofertę i zrealizują prace na najwyższym poziomie jakościowym.